جستجو

اگر از دروپال استفاده می‌کنید

اگر از سامانه‌ی مدیریت محتوای دروپال برای ساختن سایت استفاده می‌کنید، از دروپال کار هم دیدن فرمایید

۱۳۸۹ آبان ۲۶, چهارشنبه

لندن 80 گیگاپیکسل! بزرگترین عکس پانورامای 360 درجه جهان

عکس 80 گیگاپیکسلی لندن، بزرگترین پانورامای 360 درجه جهان

عکس پانورامای لندن

خوانندگان قدیمی وبلاگ عکس های پانورامای زیادی در وبلاگ من دیده‏اند. چه عکس‏های پانورایی که خودم گرفته‏ام، مثل عکس پانوراما از هتل داریوش  و پروژه گیگاپنیزاسون ایران؛ چه عکس‏های پانورامایی که دیگران گرفته‏اند و ارزش معرفی داشتند و من در وبلاگ معرفی کردم، مثل عکس پانورامای 870 مگاپیکسلی از بازی رئال مادرید – بارسلونا.

امّا اگر شما از خوانندگان قدیمی وبلاگ نیستید، توضیح کوتاه اینکه عکس‏های پانوراما عکس‏هایی هستند که زاویۀ بیشتری را نسبت به عکس‏های معمولی در بر می‏گیرند، که حداکثر آن 360 درجه افقی و 180 درجه عمودی است، یعنی عکس‏هایی که کروی هستند و همه اطراف را در بر می‏گیرند که به آنها عکس‏های پانورامای 180*360 هم می‏گویند. (توضیحات بیشتر در مورد عکس‏های پانوراما).

وبسایت 360Cities.com هم جاییست پر از اینطور عکس‏ها.

بعد از کمی زوم کردن

و امّا دیروز عکس پانورامای 360 درجۀ 80 گیگاپیکسلی (80000 مگاپیکسلی) لندن بر روی این سایت قرار گرفت که بزرگترین عکس پانورامای 360 درجه جهان است.

امیدوارم از دیدن عکس و سیر و سیاحت در آن لذت ببرید.

 

۴ نظر:

 1. آقا کف کردم............
  ما رو بگو دلمونو به چهار تا عکس پانورامای دویست پیکسلی خوش کرده بودیم و فکر میکردیم رکوردار جهانیم!!!!

  پاسخحذف
 2. ayval...dash....

  پاسخحذف
 3. چطوری دانلودش کنم؟

  پاسخحذف

توجه:

در حال حاضر انگیزه و فرصت چندانی برای پاسخگویی به سوالات ندارم، لطفا سوال نپرسید و اگر کامنتی می‏گذارید لطفا پیغام تشکر باشد! :)

ممنون

با ایمیل مطالب جدید این وبلاگ را دریافت کنید:

توضیحات:
بعد از ثبت نام کردن ایمیل‏تان، مطالب جدید این وبلاگ که نوشته‏های من است (به اضافۀ لیستی از مطالبی که من روزانه می‏خوانم و به نظرم جالب و مفید هستند) را تقریبا بطور روزانه دریافت خواهید کرد.
روش:
ابتدا ایمیل خود را در مستطیل سفید وارد کنید، سپس بر روی دکمه "عضویت" کلیک کنید. کمی صبر کنید، پنجره‏ای باز می‏شود. در مستطیل سفید پایین آن پنجره کدی که بالای آن نوشته شده است را وارد کنید و بر روی دکمۀ کنار آن کلیک کنید.

توسط FeedBurner

مطالب پرطرفدار این وبلاگ در 30 روز گذشته:

Web Statistics