جستجو

اگر از دروپال استفاده می‌کنید

اگر از سامانه‌ی مدیریت محتوای دروپال برای ساختن سایت استفاده می‌کنید، از دروپال کار هم دیدن فرمایید

۱۳۸۷ مهر ۱۲, جمعه

13,000 ماهواره بر دور زمین

شاید شما هم برایتان سخت باشد که باور کنید 13000 ماهواره دور زمین در حال گردش هستند، بله درست است 13 هزار، اگر از من سوال می کردند احتمالا پاسخ می دادم حداکثر 500 ماهواره. امروز وقتی از خبرنامه گوگل ارث را از طریق ایمیل می خواندم به این مطلب پی بردم. اگر دوست دارید می توانید این 13000 ماهواره را به صورت Realtime در گوگل ارث مشاهده کنید، برای مشاهده ماهواره ها کافی است فایل kmz ی را که در بالا به آن لینک داده شده در گوگل ارث(دانلود) باز کنید. تصاویر هر 30 ثانیه به روز می شوند.

پ.ن: بنده که نتوانستم ماهواره ها را مشاهده کنم، فکر می کنم سرعت اینترنت من کافی نباشد، با اینکه ADSL دارم.

پ.ن 2: حالا برای بنده هم میسر شد، این هم یک snapshot: (برای مشاهده عکس در اندازه اصلی برروی آن کلیک کنید)

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

توجه:

در حال حاضر انگیزه و فرصت چندانی برای پاسخگویی به سوالات ندارم، لطفا سوال نپرسید و اگر کامنتی می‏گذارید لطفا پیغام تشکر باشد! :)

ممنون

با ایمیل مطالب جدید این وبلاگ را دریافت کنید:

توضیحات:
بعد از ثبت نام کردن ایمیل‏تان، مطالب جدید این وبلاگ که نوشته‏های من است (به اضافۀ لیستی از مطالبی که من روزانه می‏خوانم و به نظرم جالب و مفید هستند) را تقریبا بطور روزانه دریافت خواهید کرد.
روش:
ابتدا ایمیل خود را در مستطیل سفید وارد کنید، سپس بر روی دکمه "عضویت" کلیک کنید. کمی صبر کنید، پنجره‏ای باز می‏شود. در مستطیل سفید پایین آن پنجره کدی که بالای آن نوشته شده است را وارد کنید و بر روی دکمۀ کنار آن کلیک کنید.

توسط FeedBurner

مطالب پرطرفدار این وبلاگ در 30 روز گذشته:

Web Statistics