جستجو

اگر از دروپال استفاده می‌کنید

اگر از سامانه‌ی مدیریت محتوای دروپال برای ساختن سایت استفاده می‌کنید، از دروپال کار هم دیدن فرمایید

۱۳۸۷ بهمن ۸, سه‌شنبه

تبدیل رایگان مطالب وبلاگ به پادکست

توجه: سرویسی که می خواهم معرفی کنم در حال حاضر از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند!

تبدیل مطالب نوشتاری به پادکست

Odiogo نام سایتی است که این امکان را به شما می دهد تا مطالب نوشتاری را به پادکست تبدیل کنید. نمونه کار این سرویس را می توانید در این مطلب از وبلاگ How To Gigapan مشاهده کنید، فقط کافیست بر روی دکمه Listen now کلیک کنید.

ساختن پادکست از مطالب وبلاگ ها بسیار ساده است، فقط کافیست فید وبلاگ و آدرس ایمیل خود را در صفحه اصلی سایت وارد کنید، پادکست شما آماده است. برای سرویس هایی مانند بلاگر، وردپرس و چند سرویس مشابه راه اندازی odiogo بسیار ساده است، لینک آنها را می توانید در صفحه اصلی سایت پیدا کنید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت odiogo بروید.

به امید روزی که مشابه این سرویس به زبان فارسی را هم ببینیم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

توجه:

در حال حاضر انگیزه و فرصت چندانی برای پاسخگویی به سوالات ندارم، لطفا سوال نپرسید و اگر کامنتی می‏گذارید لطفا پیغام تشکر باشد! :)

ممنون

با ایمیل مطالب جدید این وبلاگ را دریافت کنید:

توضیحات:
بعد از ثبت نام کردن ایمیل‏تان، مطالب جدید این وبلاگ که نوشته‏های من است (به اضافۀ لیستی از مطالبی که من روزانه می‏خوانم و به نظرم جالب و مفید هستند) را تقریبا بطور روزانه دریافت خواهید کرد.
روش:
ابتدا ایمیل خود را در مستطیل سفید وارد کنید، سپس بر روی دکمه "عضویت" کلیک کنید. کمی صبر کنید، پنجره‏ای باز می‏شود. در مستطیل سفید پایین آن پنجره کدی که بالای آن نوشته شده است را وارد کنید و بر روی دکمۀ کنار آن کلیک کنید.

توسط FeedBurner

مطالب پرطرفدار این وبلاگ در 30 روز گذشته:

Web Statistics